Yükleniyor...
Sağlık Hizmeti
ANASAYFA
DESTEK HİZMETLERİ Sağlık Hizmeti

  1. Sağlık Hizmeti Okulumuzda çocuklarımızın güvenli ve sağlıklı bir yaşam sürmeleri için revir bulunmaktadır. Revirimizde gün boyunca bir hemşiremiz görev yapmaktadır.

Okul saatleri içerisinde hemşiremizin sağlık ile ilgili tespit ettiği sorunlar hakkında okul idaresi velilerimizi bilgilendirmektedir. Okulumuzda doktor talimatı dışında velilerimizin haberi olmaksızın hiçbir ilaç tedavisi veya aşı uygulanmaz. Bununla birlikte İl Sağlık Müdürlüğünden ilgili öğrenim yılında gelen aşı duyuruları hakkında velilerimiz haberdar edilmektedir. Velilerimizden, öğrencimizin ilgili aşıyı yaptırıp yaptırmadığı ve aşının okul tarafından yaptırılmasına izin verilip verilmediğinin yazılı olarak bildirilmesi istenmektedir. Velilerimiz gün içerisinde çocuklarına verilmesini istedikleri ilaçları, reçetesiyle revire gönderebilirler. Hemşiremiz, öğretmenlerimiz ve idarecilerimiz kontrolünde, ilacın verildiği saat not edilerek velilerimiz konu hakkında bilgilendirilir.

Haberler

2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftasında, lösemi hastalığı hakkında toplum bilinci oluşturmak ve çocuklarımızın yaşadığı sıkıntılara dikkat etmek amacıyla düzenlenen resim yarışmasına, Resim Kulübü öğre

DEVAMI
LÖSANTE Ziyaretimiz

Cumhuriyetimizin 100.yılını kutluyoruz...

DEVAMI
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı

Ankara'nın başkent oluşu

DEVAMI
Ankara'nın başkent oluşunun 100. Yılı kutlu olsun.

Ortaokul Mezuniyet Balosu

DEVAMI
2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı Ortaokul Mezuniyet Balosu

Okul Sporları Yüzme Yıldızlar Türkiye Şampiyonası

DEVAMI
Türkiye 2.si Derin KILIÇ