Yükleniyor...

İngiliz Kültür Kolejleri; ülkemizde uzun yıllar boyu güvenin odak noktası olmuş yabancı dil okulları ile yabancı dil eğitiminde oluşturduğu köklü birikimi, 2006 yılından itibaren örgün eğitimin okul öncesi, ilköğretim ve ortaöğretim kademelerine de taşıyarak başarıyla uygulayan ulusal bir markadır. 

Çağdaş kurumlarda başarı, bütünün parçaları arasındaki uyumun sonucunda gerçekleşir. Bu düşünceden yola çıkarak İngiliz Kültür Kolejlerinde eğitim ve öğretim süreci; yönetim alanında iyi yetişmiş ve deneyimli bir yönetim kadrosu, her biri alanında uzman öğretmenlerden oluşan elit bir öğretim kadrosu, kurumsal uygulamaların ülke genelinde takip ve kontrolünü sağlayan etkin bir denetim kadrosu tarafından yürütülür ve yönlendirilir. 

İngiliz Kültür Kolejleri; eğitim sistemimizin çağın gerektirdiği nitelikleri taşıması ve sürekli yenileştirilerek çağa uyarlanmasının vazgeçilmez bir zorunluluk olduğu bilinci ile; sağlıklı, mutlu ve iyi yetişmiş, bedensel, ruhsal, zihinsel ve sosyal gelişimini tamamlamış, ilgi ve yeteneklerinin farkında, çevresiyle uyumlu, problemlerini çözebilen, kendi kararlarını verebilen ve İngilizce’yi ana dili gibi konuşabilen bireyler yetiştirmeyi kendisine amaç edinmiştir.

Haberler

2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftasında, lösemi hastalığı hakkında toplum bilinci oluşturmak ve çocuklarımızın yaşadığı sıkıntılara dikkat etmek amacıyla düzenlenen resim yarışmasına, Resim Kulübü öğre

DEVAMI
LÖSANTE Ziyaretimiz

Cumhuriyetimizin 100.yılını kutluyoruz...

DEVAMI
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı

Ankara'nın başkent oluşu

DEVAMI
Ankara'nın başkent oluşunun 100. Yılı kutlu olsun.

Ortaokul Mezuniyet Balosu

DEVAMI
2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı Ortaokul Mezuniyet Balosu

Okul Sporları Yüzme Yıldızlar Türkiye Şampiyonası

DEVAMI
Türkiye 2.si Derin KILIÇ